ALTINORDU BELEDİYEMİZ GELENEKLERİ YAŞATIYOR


ALTINORDU BELEDİYEMİZ GELENEKLERİ YAŞATIYOR

ALTINORDU BELEDİYEMİZ GELENEKLERİ YAŞATIYOR

Altınordu Belediyemiz tarafından pandemi tedbirleri alınarak şehrin birçok noktasına kurulan stantlarda Mevlid Kandili dolayısıyla kandil simidi dağıtıldı.

‘Paylaşmanın ve bereketin yurdu Altınordu’ sloganıyla sosyal yönlü çalışmalarına aralıksız devam eden, dini ve milli günleri dayanışma ve bir arada olma günlerine dönüştürmeyi hedefleyen Altınordu Belediyemiz, bu kapsamda Mevlid Kandili dolasıyla kandil simidi dağıtımı etkinliği gerçekleştirdi.

Yapılan etkinlikle Birlik, beraberlik kardeşlik ve dayanışma ruhunu yaşatan yansıtan aynı zamanda birlikte yaşama iradesini güçlendiren özel günlerin coşkusunu şehirde yaşatmayı amaçlayan Altınordu Belediyemizce pandemi koşulları dikkate alınarak gerçekleştirilen kandil simidi dağıtım etkinliği Cumhuriyet Meydanı, Köprübaşı mevki ve Altınordu Belediyemiz önünde kurulan stantlarda yapıldı.

Altınordu’luların yoğun ilgi gösterdiği kandil simidi dağıtım etkinliğine katılan Belediye Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürleri ise kurulan stantlarda Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN’in kutlama mesajı ve selamlarını vatandaşlara ileterek Mevlid Kandilini tebrik edip kandil simidi ikramında bulundular.