ALTINORDU BELEDİYEMİZ STANDARDI YÜKSEK YOLLAR İÇİN 7/24 ÇALIŞIYOR


ALTINORDU BELEDİYEMİZ STANDARDI YÜKSEK YOLLAR İÇİN 7/24 ÇALIŞIYOR

ALTINORDU BELEDİYEMİZ STANDARDI YÜKSEK YOLLAR İÇİN 7/24 ÇALIŞIYOR

Altınordu Belediyemiz ekipleri şehrin ulaşım ağında bulunan yollarda konfor arttırıcı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

‘Bütün Şehir Eşit Hizmet’ anlayışıyla 92 mahallede çalışma yürüten Altınordu Belediyemiz ulaşım ağında bulunan tüm yollarda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şehir merkezinde köklü bir alt yapı değişikliği gerçekleştiren ve geçmişten gelen sıkıntıları bir bir çözen Altınordu Belediyemiz, kırsal mahallelerde bulunan yollara da büyük önem veriyor.

Mahalle ayrımı yapmaksızın çalışmalarına devam eden Altınordu Belediyemiz, geçtiğimiz günlerde şehrimizde etkili olan yağışların olumsuz etkilediği yolların ve mevcut yolların bakım onarımlarını gerçekleştiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz uhdesinde gerçekleşen çalışmalarda reglaj, malzemeli yol bakım onarımı, heyelan temizleme, boru atma, imar yolu açma, parke tamiratı ve deforme yaşanan yollarda yama çalışması yürütülüyor.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN ÇALIŞMALARA TAM NOT

Altınordu Belediyemiz tarafından mahallelerde devam eden çalışmaları değerlendiren muhtarlar ve mahalle sakinleri çalışmalardan dolayı çok memnun olduklarını söyledi. Yaşanan aşırı yağışlarda bozulan yolların anında yapıldığını ve mevcut yolların bakım onarımlarının da devam ettiğini aktaran vatandaşlar çalışmaları dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN’e teşekkürlerini iletti.

📍Uzunmusa Mahallesi

📍Dikence Mahallesi

📍Bahariye Mahallesi

📍Bayadı Mahallesi

📍Kayabaşı Mahallesi

📍Akkese Mahallesi

📍Gökömer Mahallesi

📍Erenli Mahallesi

📍Cumhuriyetköy Mahallesi

📍Zafer Mahallesi

📍Bucak Mahallesi

📍Akyazı Mahallesi

📍Şahincili Mahallesi