ALTINORDU BELEDİYEMİZ ‘TOPLU TEMİZLİK EKİBİ’ ÖCELİ MAHALLESİNDEYDİ


ALTINORDU BELEDİYEMİZ ‘TOPLU TEMİZLİK EKİBİ’ ÖCELİ MAHALLESİNDEYDİ

ALTINORDU BELEDİYEMİZ ‘TOPLU TEMİZLİK EKİBİ’ ÖCELİ MAHALLESİNDEYDİ

Altınordu Belediyemiz tüm birimleriyle birlikte her hafta bir mahallede yürüttüğü toplu çalışmalarına Öceli Mahallemizde devam etti.

Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN’in talimatlarıyla hayata geçirilen uygulama kapsamında Altınordu Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizce yapılan çalışmayla Öceli Mahallesinde kapsamlı çalışma gerçekleştirildi.

Koronavirüs salgının ülkemizde görüldüğü ilk günden bu yanan toplum sağlığının korunmasına yönelik başlattığı hijyen seferberliğini sürdüren Altınordu Belediyemiz, her hafta düzenli olarak yaptığı toplu çalışma ile virüsün yayılımının ve bulaşmasının önlenmesi için Öceli Mahallemizde mahallede bulunan okul, cami, bakkal ve işyerleri gibi vatandaşlara hizmet sunan tüm mekanları temizleyip dezenfekte etti. 

Yapılan çalışmalarda Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ekiplerince cadde ve sokaklar başta olmak üzere çocuk oyun alanlarında süpürme ve köpüklü yıkama, Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ekiplerince park ve yeşil alanlarda ağaç budama, ot biçme, bakım onarım ve genel temizlik, Fen İşleri Müdürlüğümüz ekipleri tarafından ise asfalt yama çalışması gerçekleştirildi.

Altınordu Belediyemiz tarafından hayata geçirilen çalışmaları değerlendiren Öceli Mahallesi sakinleri mahallelerinde birçok alanda yürütülen çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını belirterek Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN’e teşekkür ettiler.