ALTINORDU BELEDİYEMİZ TÜM EKİPLERİYLE ZAFERİMİLLİ MAHALLESİNDE


ALTINORDU BELEDİYEMİZ TÜM EKİPLERİYLE ZAFERİMİLLİ MAHALLESİNDE

ALTINORDU BELEDİYEMİZ TÜM EKİPLERİYLE ZAFERİMİLLİ MAHALLESİNDE

Altınordu Belediyemiz tüm ekipleri ile birlikte yürüttüğü çalışmalar kapsamında şehrimizin tarihi semtlerinden biri olan Zaferimilli Mahallesindeydi.

“Bütün şehir eşit hizmet” anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Altınordu Belediyemiz şehre ve insana dokunmaya devam ediyor.

Bir taraftan klasik belediyecilik hizmetlerini kesintisiz sürdüren Altınordu Belediyemiz diğer taraftan toplum sağlığının korunması ile virüsün yayılımının ve bulaşmasının önlenmesi için Koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarını da ara vermeden devam ettiriyor.

Altınordu Belediyemiz, Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN’in talimatıyla hayata geçirdiği planlama doğrultusunda tüm ekiplerle birlikte bir mahalleye girerek yürüttüğü çalışmalarına şehrimizin en eski mahallelerinden Zaferimilli Mahallesinde devam etti.

TÜM EKİPLER İŞ BAŞINDA

Altınordu Belediyemiz bu kapsamda Zaferimilli Mahallesinde yürüttüğü çalışmalarda Temizlik Müdürlüğü ekiplerince cadde ve sokaklarda süpürme ve köpüklü yıkama, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince park ve yeşil alanlarda ot biçme, bakım onarım ve genel temizlik, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ise kaldırım ve parke tamirat çalışması gerçekleştirildi.

MAHALLELİLERDEN BAŞKANIMIZ AŞKIN TÖREN’E TEŞEKKÜR

Mahallede yapılan çalışmaları değerlendiren Zaferimilli Mahallesi Muhtarı Buğra Gök ve mahalle sakinleri Zaferimilli Mahallesinde yapılan çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler. Altınordu Belediyemizin her alanda gerçekleştirdiği çalışmaları çok beğendiklerini aktaran mahalleliler Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN’e teşekkürlerini iletti.