ALTINORDU BELEDİYEMİZ YÜZLERİ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR


ALTINORDU BELEDİYEMİZ YÜZLERİ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

ALTINORDU BELEDİYEMİZ YÜZLERİ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

Altınordu Belediyemiz vatandaşların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yürüttüğü çalışmalarla yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Altyapı çalışmalarını kesintisiz sürdüren Altınordu Belediyemiz Karacömer Mahallesi Berberoğlu mevkiinde altyapısını tamamladığı önemli bir güzergâh olan 1 km’lik yolu Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile satih kaplama yaparak hizmete sundu.

Altınordu Belediyemiz yaptığı çalışmayla Karacaömer Mahallesi Berberoğlu mevkiinde ikamet eden vatandaşların uzun zamandır beklediği ulaşımda konfor sağlandı.
Altınordu Belediyemizin yaptığı hummalı çalışmalar ile altyapısı bitirilip hazırlanan yol büyükşehir Belediyesi iş birliği ile yapılan çalışma sonunda satih kaplama ile konforlu hale getirildi. Yapılan çalışmalar vatandaşlarda büyük bir memnuniyete dönüşüyor.

BAŞKANIMIZ AŞKIN TÖREN “TÜM ÇABAMIZ SORUNLARI ÇÖZÜP YÜZLERİ GÜLDÜRMEK ADINADIR”

Yapılan çalışmaları değerlendiren Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN, “Tüm gayret ve çalışmalarımız sorunları çözüp yüzleri güldürmek adınadır. Bu manada vatandaşlarımızın uzun yıllardan beri gelen beklentilerini karşılamaya ve sorunları çözmeye devam ediyoruz” dedi.

Yapılan çalışmalar sonunda vatandaşlarımızın memnuniyetini görmek bizleri de mutlu ediyor” diyen Başkanımız Aşkın TÖREN, “Şehrimizin dört bir yanında altyapı çalışmalarımızı kesintisiz sürdürüyoruz. Öncelikle altyapı eksikliklerini gidermek ulaşım ağımızda bulunan yollarda standardı yükseltmek ve konforu arttırmak için planlı bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmalarımızla yılların sorunlarını bir bir çözüyor ve vatandaşlarımızın hizmet beklentilerini karışılıyoruz. Bugün Karacaömer Mahallemizde tamamladığımız çalışma ile Berberoğlu mevkiinde 1 km’lik yolu konforlu ulaşıma kavuşturduk. Bu yol sadece burada ikamet eden vatandaşlarımıza hizmet vermekle kalmayacak aynı zamanda Karacaömer ve Şahincili Mahallelerimizi de birbirine bağlayan bir güzergâh olarak önemli bir işlevi de olacak.

Altyapısını tamamladığımız yolun satih kaplama yapılması konusunda verdikleri destek ve iş birliği için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ediyorum. Hizmete aldığımız yol Mahallemize hayırlı olsun” dedi.