ALTINORDU BELEDİYEMİZDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VEFA


ALTINORDU BELEDİYEMİZDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VEFA

ALTINORDU BELEDİYEMİZDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VEFA

Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN, Covid-19 salgını sürecinde gece-gündüz demeden fedakârca görev yapan sağlık çalışanlarının Altınordu Belediyemize ait tüm otoparklardan ücretsiz yararlanacağını söyledi.

Altınordu Belediyemiz, pandemi sürecinin ülkemizde görüldüğü ilk günden bu yana sağlık çalışanlarına yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Sağlık çalışanlarına yönelik birçok sosyal yönlü çalışma gerçekleştiren, koruyucu maske ve hijyen desteğinde bulunan Altınordu Belediyemiz, sağlık çalışanları için yeni bir karar daha aldı. Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN’in talimatıyla başlayan uygulamada Altınordu Belediyemize ait tüm otoparklar 31 Aralık tarihine kadar sağlık çalışanlarına ücretsiz oldu.

BAŞKANIMIZ AŞKIN TÖREN: “FEDAKÂR SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN HAKKINI NE YAPSAK ÖDEYEMEYİZ”

Covid-19 salgının ülkemizde görüldüğü Mart ayından bu yana sağlık çalışanlarının gecesini gündüzüne katarak fedakârca çalıştığını ifade eden Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN, “Pandemi sürecinin şüphesiz en önemli kahramanları sağlık çalışanlarımız. Mart ayından bu yana ailelerinden ve çocuklarından ayrı kalarak toplum sağlığını korumak adına salgınla kahramanca mücadele ediyorlar. Gösterdikleri fedakarlıklarının karşılığı olmasa bile biz de Altınordu Belediyesi olarak bir nebze de olsa kendilerine destek olmak amacıyla belediyemize ait tüm otoparklarımızı 31 Aralık tarihine kadar ücretsiz hizmetlerine sunduk. Ülkemizin dört bir yanında görev yapan ve her an, her koşulda yanımızda olan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Salgına karşı mücadelenin devam ettiğini de aktaran Başkanımız Aşkın TÖREN, sağlık çalışanlarının hayatları pahasına verdiği mücadele ve milletimizin dikkat ve sabrıyla elde ettiğimiz kazanımların heba olmaması için maske, mesafe ve hijyen kurallarına titizlikle uyulması gerektiğinin altını çizdi.