ALTINORDU BELEDİYESİ NİTELİKLİ ULAŞIM AĞI İÇİN YOĞUN MESAİSİNİ SÜRDÜRÜYOR


ALTINORDU BELEDİYESİ NİTELİKLİ ULAŞIM AĞI İÇİN YOĞUN MESAİSİNİ SÜRDÜRÜYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ NİTELİKLİ ULAŞIM AĞI İÇİN YOĞUN MESAİSİNİ SÜRDÜRÜYOR

BETON YOL PROGRAMININ KAYABAŞI MAHALLESİ ETABI DA TAMAMLANDI

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in 72 mahalle için başlattığı 50 kilometre "beton yol seferberliği" mahallelerde uzun süredir bekleyen kronik sorunlara çözüm üretirken vatandaşların da büyük memnuniyetine ve hayır dualarına vesile oluyor.

Altınordu Belediyesi, yaşanabilir ulaşılabilir ve erişilebilir bir Altınordu hedefi ile hem merkezde hem kırsalda 7/24 kesintisiz bir mesai veriyor. Bir taraftan şehir merkezinde akut altyapı ve ulaşım sorunlarına bir bir neşter vurulurken diğer taraftan da "Bütün Şehir Eşit Hizmet" ilkesinden taviz verilmeden kırsal mahalleler de sağlıklı ve güvenli bir ulaşım imkanına kavuşturuluyor.

Başkan Aşkın Tören’in başlattığı beton yol seferberliği ile birçok mahallenin uzun yıllardır araç ile ulaşım özlemi çeken çoğu sokaklarında vatandaşlar ilk defa kapılarına kadar gelen ulaşım konforunun sevincini yaşıyor.

BETON YOL SEFERBERLİĞİNDE 21’İNCİ MAHALLE KAYABAŞI OLDU

Tamamlanan beton yol çalışması ile Kayabaşı Mahallesi Soytarılı Sokak ve Değirmendere Sokak Yazıköy Dayısulu bağlantı yolunda ulaşım güvenli ve konforlu bir yapıya kavuştu. Etap etap devam eden beton yol seferberliği Kayabaşı ile birlikte 21 mahalleye ulaştı.

"HEM MERKEZDE HEM KIRSALDA ÇALIŞMALARDA SEFERBERLİK İLAN ETTİK"

Şehrin hem merkezinde hem de kırsalda çalışmalarda seferberlik ilan ettiklerini kaydeden Başkan Tören, "klasik Belediyecilik hizmetlerimizi kesintisiz bir mesai ile sürdürüyoruz. Birçok noktada çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Ancak klasik belediyecilik hizmetlerinin yanında Gönül Belediyeciliğini kapsayan Sosyal Belediyecilik ve Yeni Nesil Belediyecilik anlayışı ile şehre ve insana dair hiçbir soruna da kayıtsız kalmıyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren tasarruf ekonomisi ile oluşturduğumuz yatırım ekonomisini vatandaşımızın yüzünü güldürmek için 7/24 süren bir mesai ile hizmet seferberliğine dönüştürdük. İlk günkü heyecan ve aşkla çalışmaya, hayatın her alanında hemşehrilerimizin yüzlerini güldüren hizmetlerimiz ile onları buluşturmaya devam edeceğiz. Tamamlanan çalışmamız mahallemize ve mahalle sakinlerimize hayırlı olsun " şeklinde konuştu.

MUHTAR GÜZELHAN VE MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN TÖREN'E HAYIR DUA VE TEŞEKKÜR

Mahallede yapılan çalışmalar için Başkan Aşkın Tören'e teşekkür eden Kayabaşı Mahalle Muhtarı Cengiz Güzelhan, "Altınordu Belediyemizin beton yol programı kapsamında mahallemiz de beton yola kavuştu. Çok şükür her mahalleye beton yol yapılıyor. Aşkın Başkanımızın 72 mahalle için başlattığı beton yol çalışmaları için çok çok teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Başkan Tören’e seslenen Mahalle sakinleri ise: "Yollarımızı yaptırdın Allah senden razı olsun. Allah başımızdan eksik etmesin. Bu yollardan geçtikçe seni hep hayır dua ile anacağız Başkanım, çok teşekkür ediyoruz" sözleriyle Başkan Tören’e hem teşekkürlerini ilettiler hem de yapılan çalışmadan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.