ALTINORDU BELEDİYESİ PAYLAŞMANIN VE BEREKETİN YURDU ALTINORDUDA KANDİL COŞKUSUNA ORTAK OLDU


ALTINORDU BELEDİYESİ PAYLAŞMANIN VE BEREKETİN YURDU ALTINORDUDA KANDİL COŞKUSUNA ORTAK OLDU

ORTAK DEĞERLERİMİZİ VE GELENEKLERİMİZİ YAŞATMAYA DEVAM EDİYORUZ

Altınordu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından Mevlid Kandili dolayısıyla şehrin birçok noktasında kurulan stantlarda vatandaşlara kandil simidi ikram edildi.

Altınordu Belediyesi, temelde birlik ve beraberliğimizi tazeleyen Millet olarak bir arada olmamızın önemini hatırlatan Milli ve dini günlerde, toplumsal dayanışmamıza katkıda bulunan ve insanlarımızın birbirine daha fazla yakınlaşmasına vesile olacak aynı zamanda birlikte yaşama iradesini güçlendirecek sosyal ve kültürel etkinlikler ile Altınordulu’ları buluşturmaya devam ediyor.

 

‘Paylaşmanın ve bereketin yurdu Altınordu’ sloganıyla sosyal yönlü birçok çalışmayı vatandaşlara sunan Altınordu Belediyesi, Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) dünyaya teşriflerinin yıldönümü olan Mevlid Kandili dolayısıyla Altınordulu’lara kandil simidi ikramında bulundu. 

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in talimatları ile  düzenlenen sosyal ve kültürel etkinlikler ile; Birlik beraberlik, kardeşlik ve dayanışma ruhunu yaşatan yansıtan aynı zamanda birlikte yaşama iradesini güçlendiren özel günlerin coşkusunu şehrin tamamına yaymayı amaçlayan Altınordu Belediyesince pandemi koşulları dikkate alınarak gerçekleştirilen kandil simidi dağıtımında Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in mesajını ve selamlarını Altınordulu’lara ileten ekipler vatandaşların Mevlid Kandilini kutladılar.

Etkinliği değerlendiren vatandaşlar gerçekleştirilen uygulama dolayısıyla Başkan Aşkın Tören ve Altınordu Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.