ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN BABALARA ANLAMLI JEST


ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN BABALARA ANLAMLI JEST

ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN BABALARA ANLAMLI JEST 

Altınordu Belediyesi Babalar Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikte şehit, gazi, doktor, öğretmen, sanatçı, sporcu, balıkçı, işçi, çiftçi, engelli ve çeşitli meslek kollarından şehrimizin önemli isimlerinin de aralarında bulunduğu babaları evlerinde ziyaret ederek çeşitli hediyelerle Babalar Günü’nü kutladı.

Yaptığı çalışmalarda insanı merkeze alan hem şehre hem de insana dokunan Altınordu Belediyesi, klasik belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal yönlü çalışmalarla da Altınordu’luların takdirini kazanmaya devam ediyor. Birçok özel günde yaptığı etkinliklerle şehirde birlikte yaşama iradesini güçlendiren ve ortak değerlere gösterdiği hassasiyetle beğeni toplayan Altınordu Belediyesi Babalar Günü dolayısıyla düzenlediği programla da gönülleri fethetti. 

FARKLI SOSYAL KESİMLERDEN BABALAR EVLERİNDE ZİYARET EDİLDİ

Altınordu Belediyesi düzenlediği etkinlikte Altınordu’lu şehit gazi, doktor, öğretmen, sanatçı, sporcu, balıkçı, işçi, çiftçi ve engelli babaları başta olmak üzere farklı sosyal kesimlerden şehrimizin önemli isimlerinden oluşan babaları evlerinde ziyaret ederek Babalar Günü’nü kutladı.

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren babalar ise yapılan etkinlik dolayısıyla mutlu olduklarını belirttiler. Ziyaret edilen babalar bu özel günde kendilerini unutmayan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkür ederek tüm babaların Babalar Günü’nü tebrik ettiler.