ALTINORDU HİZMETLERİYLE HER YERDE


ALTINORDU HİZMETLERİYLE HER YERDE

ALTINORDU HİZMETLERİYLE HER YERDE

BİR ASFALT BİR BETON İLE ULAŞIM SEFERBERLİĞİ HIZ KESMİYOR

Başkan Aşkın Tören’in öncülüğündeki Altınordu Belediyesi kesintisiz sürdürdüğü asfalt ve beton yol seferberliği ile şehrin ulaşım alanında kaderini değiştirdi.

Başkan Aşkın Tören’in altı da üstü kadar sağlam bir şehir hedefiyle hayata geçirdiği altyapı ve yol çalışmaları şehrin ulaşım alanında yaşadığı değişim ve dönüşümü bir kez daha gözler önüne serdi.

YEŞİLKÖY MAHALLESİ DE TAMAM

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in talimatları doğrultusunda belediye ekiplerinin 72 kırsal mahalle için kesintisiz bir mesai ile sürdürdüğü beton yol çalışmalarında Yeşilköy mahallesi etabı da tamamlandı. Yeşilköy Mahallesi, Aşkın Tören Caddesi, Essesekiz, Aliosmanlı ve Ulucak sokaklar yapılan çalışma sonunda beton yol konforu ile buluştu. Yeşilköy mahallesinin birçok mahalleye bağlantı yolu olarak hizmet veren güzergahın beton yola kavuşması mahalle sakinleri tarafından sevinçle karşılandı.

BAŞKAN TÖREN " ALTYAPI VE ULAŞIMDA DEV YATIRIMLAR HAYATA GEÇİRDİK"

Altınordu Belediyesinin altyapı ve yol çalışmalarını değerlendiren Başkan Aşkın Tören, "ihtiyaçlar ve tespitlerimiz doğrultusunda hazırladığımız çalışma planı çerçevesinde ekiplerimiz bir yandan altyapı çalışmalarını bir yandan asfaltlama öte yandan da beton yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yoğun kullanılan ve aciliyet gerektiren noktaları öne çekerek kışa sorunsuz şekilde girmeyi hedefliyoruz. Tamamlanan beton yol çalışmamız mahalle sakinlerimize hayırlı olsun" diye konuştu.

MUHTAR UĞUR UTKU “AŞKIN BAŞKANIMIZ TARİHİ HİZMETLERE İMZA ATTI”

Başkan Aşkın Tören’in iyi günde kötü günde daima kendileriyle beraber olduğunu ve mahallelerine tarihi hizmetler yaptığını belirten Yeşilköy mahalle muhtarı Uğur Utku “Başkanımız yaptığı hizmetleri ve eserleriyle hem gönlümüzde hem de köyümüzde silinmez izler bıraktı. Aşkın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Hizmetlerden son derece memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri de Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.