ALTINORDU’DA MİLLİLEŞME ADIMLARIYLA ETKİN VE HIZLI HİZMET DÖNEMİ


ALTINORDU’DA MİLLİLEŞME ADIMLARIYLA ETKİN VE HIZLI HİZMET DÖNEMİ

ALTINORDU’DA MİLLİLEŞME ADIMLARIYLA ETKİN VE HIZLI HİZMET DÖNEMİ

Altınordu Belediyemiz 92 mahalleye hizmet etme yolunda kararlı adımlarını sürdürüyor. Bu kapsamda Belediyemizin araç parkı genişletiliyor. Son olarak 1 çöp kamyonu ve 1 arazöz de Belediyemizin araç parkına katıldı.

Altınordu Belediyemiz araç parkını genişletmeye devam ediyor. Araç parkına son olarak dahil edilen 1 çöp kamyonu ve 1 arazöz’le birlikte 15 ayda 12 yeni hizmet aracı Belediyemize kazandırıldı. 2019 yılında 36 olan Belediyemizin hizmet aracı sayısı 48’e yükseltildi.

‘Bütün şehir eşit hizmet’ anlayışı ile merkezde ve dış mahallelerde çalışmalarını aralıksız sürdüren Altınordu Belediyemiz, araç parkını genişleterek yaptığı çalışmaları daha düşük maliyetle sürdürecek. Etkin, verimli ve hızlı hizmet anlayışı hâkim kılınacak.

“BELEDİYEMİZE ARTI DEĞER OLUŞTURUYORUZ”

Millileşme adımları kapsamında emin adımlarla yürüdüklerini belirten Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN, “Millileşme adımlarıyla belediyemize artı bir değer oluşturuyoruz. Hizmet araçlarımızda millileşme adımlarımız sayesinde oluşturduğumuz artı değerle bugüne kadar Belediyemize 12 adet yeni araç kazandırmış olduk. Yaptığımız millileşme adımları ile düşük maliyetle hızlı etkin ve verimli hizmet sunma anlayışımızı daha da güçlendirmiş olduk" dedi.