ALTINORDU’DAN ALTYAPIYA KÖKLÜ ÇÖZÜM!


ALTINORDU’DAN ALTYAPIYA KÖKLÜ ÇÖZÜM!

ALTINORDU’DAN ALTYAPIYA KÖKLÜ ÇÖZÜM!

ŞAHİNCİLİ MAHALLESİ’NDE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR YOLLAR SICAK ASFALT KONFORUYLA BULUŞUYOR

Altınordu Belediyesi, ilçenin gelecek 50 yıllık ihtiyacını karşılayacak altyapı çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. “Bütün Şehir Eşit Hizmet” parolasıyla ekipler merkez ve kırsal mahallelerde yoğun bir mesai veriyor.

Bu kapsamda Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Şahincili Mahallesi 500. Sokağı modern bir altyapıya kavuşturuyor. Mahallede 260 metre yağmur suyu hattı yenilenirken ardından 260 metre sıcak asfalt serimi ve baskı beton kaldırım imalatıyla günün ve uzun yılların ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetler halka sunulacak.

 ‘‘KANAYAN YARA İNŞALLAH SON BULACAK’’

Şahincili Mahallesi’nin yıllardır beklediği altyapı çalışmasına kavuştukları için mutlu olduklarını söyleyen mahalle Muhtarı Sezgin Güzelordu Altınordu Belediye Başkanı Aşkı Tören ve ekibine teşekkür etti. Güzelordu :  ‘‘500. sokak yıllardır mahallemizin kanayan yarası. Bu kanayan yara inşallah son bulacak. Allah razı olsun Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören bizim mahallemize el attılar. Çalışmalar başladı inşallah alt yapı ve üst yapı ile birlikte daha güzel bir görünüme kavuşacak. Şahincili mahallemiz adına Başkanımız Aşkın Tören’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.