ALTINORDU'NUN YOLLARA SICAK DOKUNUŞU DEVAM EDİYOR


ALTINORDU'NUN YOLLARA SICAK DOKUNUŞU DEVAM EDİYOR

ALTINORDU'NUN YOLLARA SICAK DOKUNUŞU DEVAM EDİYOR

ORTA HAVZAYI BİRBİRİNE BAĞLAYAN YOL SICAK ASFALTA KAVUŞTU

Başkan Aşkın Tören’in ulaşımda sürdürdüğü asfalt ve beton yol seferberliği kent merkezindeki ulaşım ağlarının yanı sıra kırsal mahallelere ulaşım sağlayan yollara da hem nitelik hem de konfor getirdi.

Altınordu Belediyesi 2022 yılı asfalt programı çerçevesinde Yemişli ile birlikte üç mahalleye hizmet veren 2000 metrelik bağlantı yolunu sıcak asfalt ile buluşturdu.

ALTINORDU’NUN ORTA HAVZASINA KONFORLU KARA YOLU BAĞLANTISI SAĞLANDI

 

Altınordu Belediyesi aralıksız devam eden beton yol seferberliğinin yanı sıra yoğun kullanılan güzergahlarda sıcak asfalt çalışmalarıyla da konforu şehrin her köşesine yayıyor. Sıcak asfalt programını aralıksız sürdüren Belediye ekipleri, Kökenli mahallesinden sonra Yemişli Mahallesi Orta Sokakta bulunan, Yemişli, Çavuşlar ve Burhanettin mahallelerini de kapsayan Orta havzayı Karayolları ve Büyükşehir yol ağına bağlayan 2000 metrelik güzergahı da sıcak asfalt konforuna kavuşturdu.

BAŞKAN TÖREN "ALTINORDU'MUZUN HER SOKAĞINI, HER KÖŞESİNİ GÜZELLEŞTİRMEYE VE MODERNLEŞTİRMEYE KARARLIYIZ"

 

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Bütün şehir eşit hizmet ilkesiyle hem merkezde hem kırsalda ulaşıma nitelik kazandırmak ve standardı yükseltmek için yoğun bir çaba gösterdiklerini belirterek, “hemşehrilerimiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Biz de hemşehrilerimize en iyi hizmetleri sunabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz" dedi.

Başkan Tören, "Şehrimiz her geçen gün gelişiyor ve büyüyor. Buna uygun olarak kimi noktalarda yeni ulaşım ağları oluşturuyor, kimi bölgelerde de yollarımızı revize ederek ihtiyaçlara cevap verebilir hale getiriyoruz. Birçok noktada da beton yol ve sıcak asfalt çalışmalarıyla ulaşım ağımızı geliştirmeye ve güçlendirmeye, şehrimize ulaşılır ve erişilebilir bir kent kimliği kazandırmaya çalışıyoruz. Bütün çalışmalarımızı ulaşımda stratejik planımız ve belirlediğimiz program çerçevesinde yürütüyoruz. Tamamlanan çalışmamız hemşehrilerimize mahallelerimize ve şehrimize hayırlı olsun. Sahada özveriyle çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Altınordu’muzun her sokağını güzelleştirmeye ve modernleştirmeye kararlıyız” ifadelerini kullandı.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN TÖREN’E TEŞEKKÜR

Üç mahalleye hizmet verecek yolun sıcak asfalta kavuşmasından memnuniyet duyan mahalle sakinleri Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.