ALTYAPI VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINDA DURMAK YOK


ALTYAPI VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINDA DURMAK YOK


ALTYAPI VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINDA DURMAK YOK

Altınordu Belediyemiz Yeni Mahalle’de yürüttüğü altyapı ve üstyapı çalışmalarında tamamlanan 1. etabın ardından 2. etap için start verdi.

Altınordu Belediyemiz Yeni Mahalle Okullar Caddesi ile Köprübaşı arasını kapsayan bölgenin alt ve üst yapısını tamamen yenilemeye devam ediyor.

Cadde cadde sokak sokak yapılan çalışmalarla Yeni Mahalle’yi adı gibi yenileyen Altınordu Belediyemiz tamamlanan 1. Etap çalışmalarla Alparslan Türkeş Caddesi, Tıflı Caddesi, 317, 318, 319 ve 320 No’lu sokaklarda altyapıyı sil baştan yenileyerek sıcak asfaltla buluşturup vatandaşların hizmetine sundu.

Yeni Mahallede ilk etabın ardından çalışmalara ara vermeyen Altınordu Belediyemiz 2.Etap için ilk kazmayı vurdu. Sanayiciler Caddesi başta olmak üzere Şehit Aydın Güler sokak, 301, 303, 304, 305, 306, 307 ve 308’ No’lu sokaklarda altyapıyı tamamen yenileyecek çalışmalara başladı.

Hummalı bir çalışmanın devam ettiği bölgeler, yetersiz altyapı tamamen yenilendikten sonra dökülecek sıcak asfaltın ardından konforlu, standardı yüksek ve modern bir yaşam alanına dönüşecek.