BABALAR GÜNÜNDE İLK KEZ BABA OLANLAR BAŞKANIMIZ AŞKIN TÖREN'İN SÜPRİZİYLE ÇİFTE MUTLULUK YAŞADILAR


BABALAR GÜNÜNDE İLK KEZ BABA OLANLAR BAŞKANIMIZ AŞKIN TÖREN'İN SÜPRİZİYLE ÇİFTE MUTLULUK YAŞADILAR

BABALAR GÜNÜNDE İLK KEZ BABA OLANLAR BAŞKANIMIZ AŞKIN TÖREN'İN SÜPRİZİYLE ÇİFTE MUTLULUK YAŞADILAR 

Babalar Günü’nde ilk kez baba olmanın mutluluk ve heyecanını yaşayanlara ilk tebrik ve ilk süpriz Başkanımız Aşkın Tören'den geldi.

'İnsana Hizmet ve Hürmet Eden belediyecilik' anlayışı ve her can bize emanet bilinciyle tüm çalışmalarının merkezine insanı alan Altınordu Belediyemiz şehirde bulunan herkese Altınordu'lu olmanın ayrıcalığını ve mutluluğunu yaşatabilmek adına hayatın her anını güzelleştiren dokunuşlar yapmaya devam ediyor.

Altınordu'luları her koşulda yalnız bırakmamak adına canla başla çalışan Altınordu Belediyemiz ve Başkanımız Aşkın Tören insanımızın sevinçli ve hüzünlü anlarında daima yanlarında yer alıyor. 

Bir taraftan standardı yüksek konforlu modern daha yaşanabilir, marka ve model bir şehir için alt yapı ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Altınordu Belediyemiz diğer taraftan sosyal ve kültürel etkinliklerle de bir arada yaşama istek ve bilincini güçlendirecek çalışmalara imza atıyor. 

İLK DEFA BABA OLDULAR VE İLK SÜPRİZİ YAŞADILAR 

Altınordu Belediyemiz bu kapsamda bugün ülkemiz genelinde kutlanan 'Babalar Gününde' ilk defa baba olanlara Ordu'da bir ilki yaşattı. 
Babalar Gününün kutlandığı bugün, şehrimizde bulunan hastanelerde evlatlarını kucaklarına alarak ilk defa baba olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşayan ve eşleri doğumda olan babalar Başkanımız Aşkın Tören'in talimatı doğrultusunda Başkan Yardımcımız Ahmet Akyurt ve Belediyemiz görevlilerince ziyaret edildi.
Ziyarette Başkanımız Aşkın Tören'in tebriklerini ve göz aydınlığı dileklerini babalara ileten Başkan Yardımcımız Akyurt, ailelere Belediyemizce hazırlanan ‘Altınordu Belediyesi Yeni Doğan Bebek Paketi’ni hediye ederek Babalar gününü kutladı. 
İlk defa baba olma duygusunu tadan babalar Başkanımız Aşkın Tören'in bu sürpriziyle çifte mutluluk yaşadılar.