BAŞKAN TÖREN: “HUZURUMUZ İÇİN ÇALIŞAN KAHRAMAN POLİSİMİZE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”


BAŞKAN TÖREN: “HUZURUMUZ İÇİN ÇALIŞAN KAHRAMAN POLİSİMİZE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

BAŞKAN TÖREN’DEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ ATEŞ’E ‘POLİS HAFTASI’ ZİYARETİ

BAŞKAN TÖREN: “HUZURUMUZ İÇİN ÇALIŞAN KAHRAMAN POLİSİMİZE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Altınordu Belediyesi, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin en önemli teminatı olan Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümünü ve Polis haftasını unutmadı.

Yeni nesil belediyecilik kavramı ile şehri tanıştıran ve vatandaşların her türlü ihtiyacına yanıt veren, sosyal belediyecilik anlayışı ile de insanlara dokunarak takdir toplayan Altınordu Belediyenin farkındalık etkinlikleri devam ediyor. Altınordu Belediyesi ekipleri, Başkan Aşkın Tören’in talimatları ile Polis Haftası kapsamında İl ve İlçe Emniyet Müdürlüğünün yanı sıra kentteki tüm güvenlik noktalarını ziyaret ederek görevi başındaki polisler başta olmak üzere bekçilere çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti. Ekiplerin Polis Haftalarını kutlayan görevliler, Başkan Aşkın Tören’in selamlarını ve kutlama mesajını iletti.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören de bu doğrultuda İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş’i ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftasını kutladı. İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Tören’e teşekkür etti.

“POLİSİMİZİN MAZİSİ KAHRAMANLIKLARLA DOLU”

Emniyet teşkilatının mazisinin kahramanlıklarla dolu olduğunu dile getiren Başkan Tören, “10 Nisan 1845 yılında kurularak iki asra yaklaşan şanlı ve köklü geçmişiyle milletimizin huzur ve güvenini sağlayan Türk Polis Teşkilatı, 176. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Şehrimiz başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında aziz milletimizin huzur ve güvenliğini sağlamak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan, her türlü şartta gece gündüz demeden görevinin başında olan kahraman polisimize şükranlarımı sunuyorum. Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan Türk Polis Teşkilatımızın yıl dönümünü tebrik ediyor, şehit polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor, emniyet teşkilatında görev yapan tüm teşkilat mensuplarına ve ailelerine sağlık, mutluluk, esenlikler diliyorum" dedi.