BAŞKANIMIZ AŞKIN TÖREN, ‘ONUR KONUĞUMUZ’ DEDİĞİ TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELİ İLE MAKAMINDA DÜZENLENEN KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ


BAŞKANIMIZ AŞKIN TÖREN, ‘ONUR KONUĞUMUZ’ DEDİĞİ TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELİ İLE MAKAMINDA DÜZENLENEN KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKANIMIZ AŞKIN TÖREN, ‘ONUR KONUĞUMUZ’ DEDİĞİ TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELİ İLE MAKAMINDA DÜZENLENEN KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN, bir grup temizlik personeliyle makamında kahvaltıda bir araya geldi.
Cumartesi günleri Yeni Mahallede Altınordu Belediyemizin hizmet binası yanında kurulan ve üreticilerin doğal ürünleri sattıkları Geleneksel Doğal Köy Pazarı Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in talimatları ile geçtiğimiz aylarda yapılan çalışma sonunda modern bir görünüme kavuşmuştu. Başkanımız TÖREN’in üreticilerimizin ‘Eli öpülesi bilhassa annelerimizin kara taşın üstünde, yağmurun altında satış yapmasına gönlüm elvermez sözü’ üzerine hızla yeni bir kimlik kazanan pazar, yenilenen haliyle hem üreticinin hem de vatandaşların beğenisini toplamış sökülüp yeniden kurulabilen modern tezgahlara kavuşmuştu.
Aylardır üreticilerin el emeği göz nuru ürünlerini daha rahat ve konforlu ve hijyenik şartlarda tüketiciye satabilecekleri pazar için modern pazar tezgâhları dayanıklı tenteleriyle birlikte her Cumartesi sabahın ilk ışıklarıyla büyük bir emek harcayarak kuran ve pazar bittiğinde aynı özveri ve emekle toplayıp kaldıran Temizlik personelleri sabah kahvaltısında Başkanımız TÖREN’in onur konuğu oldular.
Geçtiğimiz günlerde pazar kurulumu sırasında karşılaşan Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören, özveri ile çalışan personele kahvaltı davetinde bulundu. Yapılan davet Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in makamında gerçekleşti.
Başkanımız TÖREN’in makamında düzenlenen kahvaltıda personel ile bir araya gelen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN, “Birlikte şehrimiz ve hemşehrilerimiz için alın teri döken akıl teri akıtan her bir çalışma arkadaşımız bizim için çok saygıdeğerdir. Bu şehri geleceğe hep birlikte taşıyacağız” dedi.
Başkanımız Aşkın TÖREN, kahvaltıda yaptığı açıklamada, “Bugün şehrimizin Temiz Şehir olmasında büyük fedakarlıkları olan ve aynı zamanda yaşadığımız zorlu pandemi sürecinde gayretleri ve özverili çalışmalarıyla kahramanlaşan mesai ve çalışma arkadaşlarımı onur konuğu olarak ağırlamaktan onlarla aynı sofrayı paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tüm Belediye çalışanlarımıza gösterdikleri insan odaklı hizmet anlayışı için teşekkür ediyorum. Yeni nesil Belediyecilikte hem bölgemizin hem de Türkiye’nin gelecekte model alacağı yeni bir kurumsal yapıyı hep birlikte inşaa ediyoruz. Bu vesileyle bugüne kadar Belediyemize ve hemşehrilerimize emeği ile geçmişte hizmet etmiş ve şu an birlikte mesai harcadığımız tüm çalışanlarımıza ve değerli ailelerine teşekkür ediyorum. Yaklaşan Kurban bayramlarını kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve esenlikler diliyorum.” ifadelerine yer verdi.