BAŞKANIN MESAJI


Başkanın Mesajı

Değerli Hemşehrilerim,

Altınordu’muz için 7/24 prensibiyle çalışıyoruz ve ‘’Şehre Hizmet, İnsana Hürmet’’ anlayışıyla geleceğimiz için değer oluşturmaya ve hayatı kolaylaştırmaya tüm hızımızla devam ediyoruz.

Değişen, gelişen dünyanın yeni nesil belediyecilik perspektifinde teknolojik olmaya, hizmetlerimizi dijital platformlara taşımaya, altyapıya, doğaya, sanayiye, tarihe, turizm potansiyelimize, kültürel değerlerimize, eğitime, istihdama, üretime, ticaret hacmimize, iletişime – etkileşime, şehir yaşamının konforunu artırmaya ve baş tacımız tarıma büyük önem veriyoruz.
 

Altınordu’muzu geleceğe taşıyacak projelerle birlikte sürdürülebilirliği sağlamak ve çocuklarımızın, gençlerimizin başarıya giden yolunda hayatlarını kolaylaştırmak en büyük arzumuz. Engelli vatandaşlarımız, yaşlılarımız ve kadınlarımız da her yeni günü, mutlulukla karşılasınlar ve iyi ki Altınordu’luyum ve iyi ki bu şehirde yaşıyorum desinler diye, özel projelerimizi gerçekleştirmeye, sosyal sorumluğumuzu yerine getirmeye gayret ediyoruz. İş insanlarımızla beraber ekonomimizi canlandıracak adımlar atıyoruz. Bununla birlikte güvenirliği, verimliliği, şeffaflığı, şehrimiz için en iyiyi, en ekonomik koşullarda sağlamayı ve Altınordu’nun gücüne güç katmayı önceliklendiriyoruz.
 

Ve tüm bu değerleri şehrimize kazandırırken, görüyoruz ki 7’den 77’ye tüm hemşehrilerimiz, Altınordu’nun huzuru, konforu, mutluluğu etrafında birleşiyor ve projelerimizin arkasında büyük bir güç oluşturuyor. Bu nedenle desteğiniz ve güveniniz için sizlere teşekkür ediyor ve Altınordu’muzu örnek alınacak bir vizyonla büyütmeyi sürdürüyoruz.

Saygı ve sevgilerimle…

Aşkın TÖREN
Altınordu Belediye Başkanı