TOPLUM SAĞLIĞI İÇİN 7/24 SAHADAYIZ


TOPLUM SAĞLIĞI İÇİN 7/24 SAHADAYIZ

TOPLUM SAĞLIĞI İÇİN 7/24 SAHADAYIZ
Koronavirüs salgınının ülkemizde ilk görüldüğü 2020 Mart ayında toplum sağlığının korunması adına 'sağlıklı olmanın yolu hijyenden geçer' ilkesi ile başlattığımız Altınordu Belediyesi hijyen seferberliği kapsamında o günden bu yana kesintisiz devam eden çalışmalarımızda ekiplerimizce 2 MİLYON 727 BİN 63 METREKARE alanda dezenfekte işlemi gerçekleştirildi.
Her şeyin başı sağlık ve Altınordu’luların sağlığı her şeyden değerli ve önemli anlayışı ile başlattığımız dezenfekte çalışmalarına hiç ara vermedik.
Altınordu Belediyemizin rutin işlemlerinden biri haline gelen dezenfekte çalışmalarında ekiplerimizce şehrimizde bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, eczaneler, aile sağlığı hekimlikleri, ibadethaneler toplu taşıma araçları, toplu yaşam ve ortak kullanım alanları, sokaklar caddeler bulvarlar başta olmak üzere vatandaşlarımızın temas ettiği her yer düzenli olarak dezenfekte ediliyor. 🧽🧽
Her alanda ve her koşulda şehrimize aşkınan hizmet ediyor, hemşehrilerimizin huzuru ve mutluluğu için durmadan yorulmadan çalışıyoruz.